Прийом документів на пошкоджене/зруйноване майно.

Дата: 10.02.2023 18:51

До уваги жителів громади!

Прийом документів на пошкоджене/зруйноване майно відбувається з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 12.00 у відділі житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю Золочівської селищної ради (площа Слобожанська, 3).

Перелік документів, що необхідно здати:

1. Копія паспорта, ідентифікаційного коду власника будинку та всіх співвласників якщо такі є.

2. Копія технічного паспорту (всі сторінки).

3. Копія правовстановлюючого документу.

4. Матеріали фотофіксації пошкоджень.

5. Акт з поліції з фіксацією пошкоджень (за наявності).

✅Для отримання будівельних матеріалів (шиферу, рубероїду, цвяхів) необхідно додатково написати заяву.

✅Для заміни вікон потрібно здати вищезазначений перелік документів після чого людина автоматично потрапляє до списку на заміну віконних блоків, пошкоджених внаслідок бойових дій, що направляється до міжнародної гуманітарної організації ACTED, яка займається відбором домоволодінь. Критерії оцінки і відбору визначені самою організацією.