До уваги мешканців громади!

Дата: 28.06.2023 13:56

Фото без описуБогодухівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Богодухівської районної (обласної) державної лікарні ветеринарної медицини в період з 28.06.2023 по 04.07.2023 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах: смт. Золочів (з 28.06.2023 по 04.07.2023)/

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу. Також власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Золочівської дільниці Богодухівської районної державної лікарні ветеринарної медицини (адреса: вул. Шевченка, 39, смт. Золочів, Богодухівський район, Харківська область, графік роботи: із 08.00 до 17.00, обідня перерва із 12.00 до 13.00 щодня, крім п’ятниці - із 08.00 до 16.00, контакти дільниці у громаді 097-917-14-17).

Профілактичне щеплення убезпечить тварину від зараження сказом протягом 1 року. Сказ — це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи. Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизові оболонки. Тільки вчасно наданий комплекс антирабічної допомоги може вберегти людей, які постраждали, від смертельних наслідків. Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3- місячного віку. Вакцина проти сказу є безкоштовною. Вартість довідки про щеплення, яку видає ветеринарний лікар, становить 9,80 грн.

Графік

проведення щеплень проти сказу