ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 20.09.2023 09:17

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

(відповідно до пункту 4.1  постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.

Назва предмета закупівлі

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) нежитлової будівлі (адміністративної будівлі) літ. «А-1», за адресою: Харківська область, Богодухівський район, смт. Золочів, пл.. Слобожанська, 2 (ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

2.

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-09-14-012265-a

3.

Вид процедури закупівлі

Відкриті торги з особливостями

4.

Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг

1 роботи

5.

Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг

Харківська область, Богодухівський район,

смт. Золочів, пл.. Слобожанська, 2

6.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг

до 25 грудня 2023 року

7.

Очікувана вартість предмета закупівлі

3 317 254 грн. (три мільйони триста сімнадцять тисяч двісті п’ятдесят чотири грн.) з ПДВ.

8.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначені виходячи із розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації (24/07-023/К). Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі». При визначенні очікуваної вартості використовуємо зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, згідно якого загальна кошторисна вартість будівництва складає 3565,000 тис. грн. Очікувана вартість робіт розрахована за виключенням суми глави 10 «Утримання служб замовника та інжинірингові послуги» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

9.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання предмета закупівлі передбачене Додатком 1 до Тендерної документації.