Шановні земляки, просимо долучитись до підписання петиції про присвоєння Сергію Філоненку Звання «Героя України» посмертно.

Дата: 02.10.2023 15:15

7 березня 2022 року, поблизу селища Золочів, капітан поліції Сергій Філоненко разом з бійцями 93-ї ОМБр прийняв бій і власноруч знищив російську бронетехніку та витяг з лінії вогню пораненого бійця ЗСУ, при цьому сам отримав важкі поранення.

Він довго лікувався і переніс 31 операцію, але уламки зробили свою чорну справу – 25 серпня 2023 року серце Сергія перестало битися.

Двоє маленьких діток залишилися без батька.

Ми пишаємось своїм земляком, його патріотизмом, мужністю і силою. Вважаємо, що він - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно).

Вічна пам’ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну!

Увічнити ім'я нашого земляка і засвідчити йому нашу повагу і вдячність ми зможемо підписавши петицію за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/207054