Підприємцям Харківщини розкажуть про особливості експортного фінансування

Дата: 21.11.2023 12:29

Триває серія семінарів, що проводяться в рамках ініціативи щодо надання допомоги підприємствам малого та середнього бізнесу на деокупованих територіях Харківської області у відновленні ділової активності.

Заходи впроваджуються ГО «Асоціація приватних роботодавців» за підтримки #Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

22 листопада з 15:30 до 18:00 буде проведено семінар на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку. Роль доступного фінансування у відновленні та стимулюванні розвитку експортної діяльності бізнесу в Україні».

Реєстрація за посиланням.

Контактна інформація: [email protected]+38063 232 62 80 – Наталія.

Довідково. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства  з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Теги: анонс фінансова грамотність семінар