У Харківському районі відбудовують заклад освіти та багатоповерхівки

Дата: 22.11.2023 09:03

Заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам з робочою поїздкою відвідав Мереф’янську та Роганську громади.

«За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова оглянув у Харківському районі об'єкти,  які відбудовуються після ворожих обстрілів. Цього року Харківська область стала однією з лідерів за кількістю проєктів відновлення. Продовжуємо відбудову, аби жителі громад, де було пошкоджено житло та інфраструктуру, могли повернутися додому», – сказав Михайло Харнам.

Так, заступник начальника ХОВА ознайомився з ходом робіт у приміщенні Мереф'янського ліцею, який зазнав руйнувань від ракетного удару. Тут завершено покрівельні роботи та відновлюють інженерні комунікації.

У селищі Докучаєвське ремонтують дев’ятиповерхівку. У будівлі перекрито дах, укріплюють перекриття та добудовують стіни. Відновлюють каналізацію та водопровід.

Ще один багатоквартирний будинок відновлюють у Рогані. Тут руйнування були настільки серйозні, що довелося фактично добудовувати один з під’їздів.

Теги: харнам відновлення відбудова