Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід» очолив генерал-майор Василь Осипчук

Дата: 07.12.2023 14:47

До цього військовий очолював оперативно-тактичне угруповання військ «Суми».

Протягом травня - червня 2014 року генерал-майор Василь Осипчук сформував 10-й батальйон територіальної оборони, на чолі якого вже у середині липня вирушив захищати лінію розмежування з Автономною Республікою Крим у Херсонській області. На початку січня 2015 з батальйону вибув у зону проведення АТО.

Цього ж року генерал-майором Осипчуком була сформована 59-та окрема мотопіхотна бригада, яку він і очолив.

У травні 2018 року генерал-майора Осипчука призначено заступником командувача ОК «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У травні 2019 року указом президента було присвоєне звання генерал-майора Збройних Сил України.

Березень - червень 2022 року - очолював штаб оперативного угруповання військ «Дніпро». Липень - грудень 2022 року - очолював штаб оперативного угруповання військ «Волинь». Лютий - листопад 2023 року - командир оперативно-тактичного угруповання військ «Суми».

Нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ - ступеню та орденом Данила Галицького.

Теги: генерал-майор василь остапчук військовий