У Харківській районній військовій адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

Дата: 18.01.2024 13:31

Засідання пройшло під головуванням заступника начальника Харківської

РВА Андрія Андрєєва. У ньому взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, представники силових структур, голови територіальних громад Харківського району.

Учасники обговорили існуючі механізми контролю за виконанням чинного законодавства у сфері публічних закупівель. Особлива увага була приділена питанню інформування представників громад про правила проведення тендерних закупівель, прав та обов’язків сторін таких закупівель та попередженню здійснення правопорушень.

Крім цього, до відома учасників засідання була доведена інформація про онлайн-курс для керівників «Розбудова доброчесних організацій», у якому висвітлено питання щодо причин виникнення корупції, поняття доброчесності та ефективності та надано покрокову інструкцію з розбудови доброчесної організації.

Також учасники узгодили план подальшої роботи групи «Прозорість і підзвітність» у Харківському районі.

Нагадуємо, що на офіційному вебсайті Харківської РВА продовжує роботу розділ «Публічні закупівлі», де усі представники громадськості мають змогу перевірити завершені та актуальні тендери. На офіційному вебсайті адміністрації також створено розділ, у якому висвітлюється поточна діяльність робочої групи «Прозорість і підзвітність» у Харківському районі.