Дата: 13.03.2024 13:05

На тренінгах будуть надані практичні рекомендації та професійна підтримка у таких аспектах:

▪ підготовка та подача заявок на програму державних грантів «Новий рівень» для переробних підприємств;

▪ розбір всіх етапів процесу подання на грант;

▪ створення ефективного бізнес-плану;

▪ підготовка плану грошових потоків;

▪ перевірка коректності та повноти підготовки заявки на грант.

Подати заявку на отримання гранту можуть власники або керівники малих чи середніх переробних підприємств, працівники економічних відділів місцевої влади, агентств регіонального розвитку чи ОВА.

Подача заявок відбувається за посиланнями:

👉 для переробних МСП: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeQTwQeKcawmJ.../viewform

👉 для представників економічних відділів: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfe.../viewform

Зверніть увагу: заявку можна подати до 18:00 останнього дня перед обраним тренінгом.

Харківська обласна військова адміністрація