Для жінок, які страждають від домашнього насильства розроблено мобільний додаток

Дата: 15.03.2024 08:39

З метою надання підтримки жінкам, що стали постраждалими від домашнього або гендерно зумовленого насильства, чи знаходяться у зоні ризику, Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України спільно з UNFPA Фондом ООН у галузі народонаселення розробили мобільний додаток.

Щороку в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, з яких 90% тих, хто звертається щодо таких випадків – жінки. Лише кожна третя постраждала - звертається по допомогу. Часто жінки не звертають уваги на «дрібниці», такі як контроль телефону, перевірка особистих повідомлень чи обмеження кола спілкування.

Цей застосунок буде корисним тим, хто у пошуку допомоги: без дзвінка, історії пошуку в браузері, необхідності спілкування з оператором правоохоронних органів. Зокрема, він полегшить отримання допомоги для тієї категорії осіб, які мають порушення слуху або зазнають контролю особистого життя.

За повідомленням Національної соціальної сервісної служби України