Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії – читайте в «Довіднику безбар’єрності»

Дата: 26.03.2024 15:19

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. У «Довіднику безбар’єрності» пропонують використовувати термін «ветерани/ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

Контактуючи з людьми, які пережили полон, дуже важливо уважно ставитися до кордонів (психологічних, тілесних, дотримуватись часових рамок).

👉Подробиці — за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/news/126141