Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.

Дата: 02.04.2024 14:33

Людина може прийти до рекрутингового центру, який фактично є цивільним консультативно-інформаційним офісом, і ознайомитись з повним переліком вакансій. Йдеться не тільки про ЗСУ, а й Нацгвардію, ДПСУ — загалом систему Сил оборони.

✏️ Вакансії різноманітні, оскільки зараз армія є найбільшим роботодавцем у державі. Це і кухар, і водій, і ремонтник, і фінансист, і медик, і звісно ж, є ті спеціальності, які звитяжно беруть участь у найгарячіших боях.

Рекрутер може проконсультуватися, а потім, за бажанням, обрати ту посаду і ту військову частину, де він себе бачить. Також діє система повноцінної підготовки майбутніх військових.

🛡Важливо: у рекрутинговому центрі не вручають повісток і не збирають особисті дані без згоди й потреби.

⏺ Така ініціатива — це продовження реформи системи набору до лав війська. Спільно з Міноборони й громадами й надалі поступово працюватимемо над тим, щоб популяризувати рекрутингові центри, збільшити їх кількість та охоплення по всій області.

✔️ Звертайтесь за детальною інформацією за безкоштовним номером телефону: 0 800 300 441

Слава Україні! 🇺🇦