Стартує програма навчання для ветеранів та ветеранок для підготовки до роботи на державній службі.

Дата: 04.04.2024 14:39

Навчальну програму «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» розроблено представниками громадського, державного та освітнього секторів.

На навчання запрошуються ветерани та ветеранки, які:

▪ не мають жодного досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах у найближчому майбутньому;

▪ перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС до 3-х років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

👉 Детальніше про зміст Програми та вимоги до кандидатів/-ок – тут: http://bit.ly/3uXJFoh

Етапи відбору:

▪ подання заповнених форм і мотиваційних листів – до 08 квітня 2024 р. включно;

▪ оголошення результатів конкурсного відбору – 15 квітня 2024 р.;

▪ початок навчання – 22 квітня 2024 р.

Навчання безкоштовне та триватиме 11 тижнів у режимі онлайн. Після успішного проходження програми учасники отримають сертифікат.

👉 Форма для заповнення знаходиться за посиланням: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

У разі виникнення запитань звертайтеся на пошту [email protected] або [email protected].