Важко змінювати життя, та ще важче – не з власної волі.

Дата: 05.04.2024 14:03

Тому від початку повномасштабної війни держава підтримує українців, які були змушені покинути домівки й оселитися в нових громадах.

З 1 березня держава ще на 6 місяців подовжила допомогу для ВПО, які належать до найбільш вразливих категорій.

За результатами березня 535 тис. українців – передусім особи з інвалідністю 1 і 2 групи, а також пенсіонери, чий розмір пенсії не перевищує 4 прожиткових мінімумів (9 444 грн) – отримали продовження виплат допомоги автоматично.

Ще 196,1 тис. сімей звернулись з заявами про продовження виплат. З них протягом березня було опрацьовано і призначено виплати для 98 тис. сімей (особових рахунків), на загальну кількість 181 тисяча осіб.

Решта звернень щодо продовження виплат ще знаходяться в опрацюванні.

❗️ Тож якщо ви маєте право на виплату, звернулися по неї, проте ще не отримали коштів, – не турбуйтесь – ваша заява опрацьовується, а гроші надійдуть у квітні (одразу за березень і квітень).

Для тих же, хто ще не встиг подати заяву – термін подання продовжено до 30 квітня.

ℹ️ Більше про кількість виплат ВПО та попит на облік у центрах зайнятості – читайте на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23639.html