«СТВОРЮЙ!»: Мінекономіки, WNISEF і KSE Foundation презентували грантову програму на 1 мільйон доларів для жінок-підприємиць

Дата: 29.04.2024 15:40

Міністерством економіки України оголошено про старт нової грантової програми для підтримки жінок-підприємиць у сфері виробництва «СТВОРЮЙ!».

Ініціатива започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк».

Програма «СТВОРЮЙ!» є важливим елементом урядової політики «Зроблено в Україні», а також державної стратегії з забезпечення гендерної рівності. Вона спрямована на розвиток і масштабування національного виробництва та підвищення ділової активності українок.

Для участі у програмі необхідно бути зареєстрованою як фізична особа-підприємець (ФОП) згідно з вимогами законодавства або бути співвласницею товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) із часткою участі понад 50%.

Загальний бюджет «СТВОРЮЙ!» складає 1 000 000 доларів США.

Розмір індивідуального гранту для кожної переможниці становитиме до 15 000 доларів США.

Кошти спрямують на підтримку малого і середнього бізнесу українок у сфері виробництва і переробки, а саме:

- ремонту устаткування;

- поліграфічної діяльності;

- виробництва одягу;

- харчових продуктів;

- фармацевтичних препаратів, тощо.

Дедлайн подачі заявок: до 31.07.2024 включно.

Більш детально ознайомитись із Програмою та подати заявку можна за посиланням.