У Харківській області продовжують відновлювати об’єкти, постраждалі внаслідок ворожих обстрілів

Дата: 01.05.2024 08:43

Відновлення соціальної інфраструктури Харківщини обговорили під час апаратної наради 30 квітня.

«За відповідною постановою у нас профінансовані кошти на перехідні об’єкти. Районні військові адміністрації та органи місцевого самоврядування мають комунікувати з людьми щодо реалізації відновлення. Адже мешканці повинні розуміти, коли вони матимуть змогу повернутися у власні оселі», – сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов.

У 2023 році була розпочата реалізація 98 проєктів, які включені до Регіональної програми відновлення, розвитку та підтримки життєзабезпечення Харківської області на період дії воєнного стану в Україні. Зокрема, це 76 проєктів відновлення багатоквартирних житлових будинків, 8 проєктів відновлення закладів освіти, 10 проєктів відновлення закладів охорони здоров’я, 3 проєкти відновлення адміністративних будівель, 1 проєкт будівництва бомбосховища. По всім проєктам відновлення розроблена проєктна документація.

«По 71 проєкту були розпочаті будівельні роботи. У 2023 році будівельні роботи завершили по 34 проєктам відновлення, з них: 29 проєктів відновлення багатоквартирних житлових будинків та 5 проєктів відновлення закладів охорони здоров’я. 37 проєктів відновлення є перехідними та по одному проєкту розпочали роботи у поточному році», – розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських.

imageimageimage