Підприємці та працівники бізнес-сфери можуть долучитись до безоплатного курсу про E-commerce

Дата: 02.05.2024 12:04

Академія EU4Digital розпочинає безоплатний освітній курс «Електронна комерція на маркетплейсах ЄС».

Впродовж 10 годин учасники програми матимуть можливість розібратися з функціонуванням електронної комерції від маркетингу до доставлення товарів клієнту, а також отримають практичні та конкретні поради з користування ключовими майданчиками E-commerce для продажів на ринку ЄС, що допоможе стати більш конкурентоспроможним у цифрову епоху.

Під час проходження курсу учасники дізнаються про:

- основи електронної комерції та її переваги для бізнесу;

- процедури реєстрації на майданчиках електронної комерції;

- ефективні методи підтримки клієнтів в електронній комерції;

- правові аспекти електронної комерції;

- митні регулювання та правила для транскордонних продажів.

Участь в освітньому курсі можуть взяти:

- власники підприємств, які бажають розширити свій бізнес і продавати на ринку ЄС;

- працівники, які прагнуть набувати нового досвіду у сфері електронної комерції;

- підприємці, які шукають можливості збільшити свій дохід і розширити клієнтську базу через ринки ЄС.

За результатами завершення навчання учасники отримають сертифікат про проходження курсу, який відповідає вимогам ЄС.

Більш детально ознайомитись з проєктом та подати заявку можна перейшовши за посиланням.