На Харківщині відбулося спецпогашення поштової марки «русскій воєнний флот – до дна!»

Дата: 08.05.2024 21:57

До заходу долучився заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов.

Поштовий випуск «русскій воєнний флот – до дна!» - продовження серії поштових марок «русскій воєнний корабль …». На блоці зображені кораблі ворога, що були потоплені, підбиті або виведені з ладу українськими захисниками.

«Українські захисники продовжують нищити ворожі судна в Чорному морі та зачищати акваторію від російських окупантів. Переконаний, що кількість потоплених кораблів буде зростати до повного очищення моря», - зазначив Євген Іванов.

Загалом тираж марки складає 1 мільйон екземплярів.

imageimageimage