Івашківська школа відсвяткувала свій ювілей!

Дата: 05.03.2017 18:39

110 років з дня заснування та 30 років з дня введення в експлуатацію нового приміщення школи. На свято прибуло багато гостей, колишніх вчителів та випускників, батьків. Почесними гостями закладу стали: народний депутат України О.М.Біловол, керівники району, Золочівський селищний голова Т.А.Бондаренко, депутати обласної ради В.І.Бєлінський та І.І.Горішній, голова обласного комітету профспілки працівників освіти Л.М.Дулуб, радник селищного голови, депутат селищної ради С.С.Барбін, Одноробівський І сільський голова Н.І. Кузьменко, Одноробівський сільський голова Л.М. Гой. У своєму вітальному слові Тетяна Анатоліївна привітала всіх вчителів та учнів зі святом, побажала нових звершень та перемог школі на чолі з молодим директором, нагородила подякою та грошовою премією ученицю школи, переможницю конкурсу на приз селищного голови Корнєву Діану, вручила скульптуру Великого Кобзаря у кабінет української мови.