Процес об'єднання громад триває

Дата: 18.04.2017 21:08

Сьогодні у приміщенні Золочівської селищної ради пройшла нарада-семінар для голів та секретарів сільських рад Золочівського району. Всі сільські голови та секретарі взяли участь у даному заході. Золочівський селищний голова Т.А. Бондаренко тепло привітала учасників семінару, ознайомила присутніх з реалізацією реформи на території району, розповіла про повноваження старости ОТГ. Було презентовано ряд відео-роликів з актуальних питань децентралізації. Радник селищного голови з гуманітарних та правових питань С.С. Барбін акцентував увагу сільських голів та секретарів на реалізації першого етапу об'єднання, кожному були надані зразки розпорядження і рішення щодо об'єднання. Головний бухгалтер селищноі ради Т.М.Яковенко розповіла про фінансову спроможність громади. Сільські голови та секретарі задавали питання, брали участь у обговоренні. Тетяна Анатоліївна запевнила, що після утворення спільної робочої групи відбуватиметься процедура написання остаточного проекту рішення, а також будуть обговорюватися питання функціонування майбутньої ОТГ. Всім сільським головам було вручено листи з пропозицією про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад. За оцінкою сільських голів захід пройшов на високому рівні, наступним етапом стане проведення громадських обговорень на території сільських рад, у яких обов'язково візьмуть участь працівники Золочівської селищної ради, як представники громади-ініціатора об'єднання.