Новини Золочівської селищної ради

Вклонилися Йорданській воді

Сьогодні на Бродах, що на околиці селища, відбулося свято Водохреща. Отець Костянтин привітав зі світлим святом всю громаду. Участь у заході взяла селищний голова Т.Бондаренко разом зі своїм заступником О. Казаковим.

10:25 22.01.2017

Привітання з ювілеєм Золочівському селищному голові Т.А.Бондаренко

Сьогодні  свій ювілей відзначає Золочівський селищний голова, кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ступеня Тетяна Анатоліївна Бондаренко. Депутатський корпус та виконавчий комітет передає щирі привітання.

04:47 14.01.2017

Різдво

У Золочівському Свято-Вознесенському храмі відбулася різдвяна служба, яку провів настоятель храму, протоієрей, благочинний 12 округу Отець Богдан. Золочівський селищний голова Т.А. Бондаренко та секретар селищної ради В.О.Олійник взяли участь в святковій службі. Тетяна Анатоліївна тепло привітала присутніх з Різдвом Христовим - одним з найбільших православних свят, так як у цей день ми святкує головний День, народження нашого спасителя Ісуса Христа. Діти недільної школи отримали подарунки від селищного голови. Гостями храму стали парафіяни та мешканці нашої територіальної громади.

22:21 09.01.2017

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

15:00 09.01.2017