Випускний вечір

Дата: 22.06.2018 15:27

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ !

Настала та мить, коли ви вирушаєте в доросле життя, у широкий світ різноманітних можливостей.

У Вас уже є добре підґрунтя для щасливої долі: ви закінчили школу, маєте освіту, котра дає вам можливість проявити себе в повній мірі. Ви маєте всі шанси реалізувати себе у вільній, незалежній Україні. У Вас є прекрасна можливість взяти участь у побудові держави, її економіки, у розвитку духовної спадщини. Саме від Вас багато в чому залежить, чи вгадаєте Ви своє життєве призначення, чи будете щасливими і корисними своїй Батьківщині.

Хай любов до рідного краю веде Вас до заповітної мети. Нашій країні потрібні Ваша освіченість, самовіддана праця, високий професіоналізм.

Бажаю всім Вам миру, добра та щасливої долі, наполегливості в успішному підкоренні нових життєвих вершин і нехай усі Ваші наміри та мрії здійсняться в ім'я України і для блага кожного з Вас!

Зі святом Вас!