Звіт поліцейських офіцерів громади Золочівської селищної ради за 12 місяців 2023 р.

В 2023 робота поліцейських офіцерів громади була побудована на принципах верховенства права, захисті мешканців громади від протиправних дій та профілактиці злочинів та правопорушень.

Однак через бойові дії на території громади у зв’язку з агресією країни-терориста росії, офіцери громади з перших днів війни долучилися до захисту Золочівщини та її мешканців.

Так до звичних функціональних обов’язків додалися й інші завдання військового часу. Такі, наприклад, як евакуація громадян, допомога Збройним силам України (далі ЗСУ), втримання правопорядку на території селищної ради, огляд та фіксування слідів військових злочинів, допомога постраждалим, сприяння в наданні населенню гуманітарної допомоги та проведення стабілізаційних заходів, направлених на недопущення мародерства та інших злочинів.

Незважаючи на обстріли населених пунктів громади, поліцейські щодня знаходилися на обслуговуваній території виконуючи свої функціональні обов’язки.

Проводилися систематичні чергування спільно з військовослужбовцями ЗСУ на стаціонарному блокпості, розташованому на автодорозі Золочів-Олександрівка.

В ході патрулювань території населених пунктів громади систематично проводилися огляди та документування наслідків артилерійських, ракетних та авіаударів військовими формуваннями країни-агресорки; контролювали дотримання комендантської години; виявляли та розкривали злочини, що вчинялися.

Офіцерами громади активно проводилися заходи, щодо виявлення, документування та направлення до відповідних органів на розгляд адміністративних правопорушень пов’язаних з стихійною торгівлею та незаконною реалізацією підакцизних товарів.

Загалом за всіма напрямками складено 90 адміністративних матеріалів та розкрито безпосередньо 8 злочинів, серед яких крадіжки, шахрайство, вчинення домашнього насилля та інші.

Проводилися стабілізаційні заходи на території громади, а саме обмежували доступ до місцевості, на якій проводилось розмінування, з метою збереження життя та здоров’я громадян; проводилася роз’яснювальна робота серед населення, відносно добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних предметів, обстежувалися території на яких велися активні бойові дії

Проводилися роз’яснювальні заходи з метою збереження життя та здоров’я дітей, щодо правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів

Окремим питанням військового часу стало надання гуманітарної допомоги місцевим мешканцям та евакуація осіб, з  небезпечних територій. Так офіцерами громади проводилася охорона громадського порядку під час видачі гуманітарної допомоги та соціальних виплат, доставка гуманітарної допомоги.

Також офіцерами громади охоронявся громадський порядок, наприклад при відвідуванні смт. Золочів шотландськими благодійниками, які безкоштовно приготували та пригостили мешканців громади справжньою піцою.

Офіцери громади щодня перебувають на службі, захищаючи цивільне населення в умовах війни, незважаючи на всі складнощі сьогодення!

Звіт-презентація за посиланням: