Як контролювати збільшення кількості безпритульних тварин у Золочівській ОТГ?

Дата: 25.06.2019 16:57

Як контролювати збільшення кількості безпритульних тварин у

Золочівській ОТГ?

(пресанонс)

27 червня о 14:00 Золочів, будівля селищної ради  (вул. Центральна, буд. 13-А)   відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми зростання кількості безпритульних тварин у Золочівській ОТГ.

За останні роки значно зросла кількість безпритульних тварин на вулицях ОТГ та скарг місцевих мешканців. Жителі часто залишають домашніх тварин на вулиці, а програми стерилізації та стратегії вирішення проблеми на рівні влади - відсутні.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Золочівської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами та представниками виконкому обговорять, як контролювати збільшення кількості безпритульних собак в громаді.

Питання до обговорення:

1. Як зменшити кількість безпритульних тварин в ОТГ?
  2. Скільки коштів потрібно для вирішення проблеми та звідки їх залучити?
  3. Як активізувати мешканців вирішити проблему?

Учасники консультації:

• Олена Кравченко, голова громадської організації “Зоозахисне об’єднання “Разом””
  • Олексій Попов, заступник селищного голови
  • Тетяна Забийворота, начальник відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності виконкому Золочівської ОТГ
  • Вірослав Цюп’як, представник ГО “Центр UA” у Харківській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Вірослава Цюп’яка за телефоном 0731260832 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.