Працювали в округах.

Дата: 11.02.2020 13:43

Сьогодні, не дивлячись на негоду, ми працювали в старостинських округах. Чесно кажучи, порівнючи із Золочевом, в Олександрівці мело по-справжньому. Та, маючи в багажнику лопату, (із нею надійніше) ми майже без перешкод дісталися до Олександрівки, Івашків та Одноробівки. Вивчали роботу старостинських округів з населенням та як виконуються громадські роботи за договорами, укладеними між Золочівською селищною радою та Золочівською філією обласного центру зайнятості. Відвідали всі школи та дитячі дошкільні заклади.

А в Одноробівському старостинському окрузі щойно повернувся із виклику поліцейський офіцер нашої громади. Володимир Приходько був у місцевому гуртожитку. В.о. старости Л.Гой розповіла, що задоволена такою всебічною співпрацею. На громаду.