За нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяли смерть жінці, чоловік понесе покарання..

Дата: 20.03.2020 13:36

За повідомленням начальника Золочівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Дениса Лещенка, прокуратурою в суді доведено вину 33- річного чоловіка в умисному спричиненні тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої.

У кінці грудня 2019 року, місцевий мешканець знаходячись в гостях у своєї знайомої.

Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході сварки, умисно, правою рукою наніс, своїй знайомій один удар в область потилиці, в результаті чого останній спричинено тяжкі тілесні ушкодження  у вигляді закрито черепно –мозкової травми, а саме крововиливу у м’які покрови голови в лобній ділянці.

В результаті отриманої травми голови, настала смерть 31- однорічної жінки.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.2 ст.121 КК України, як умисне тілесне ушкодження, тобто тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого.

Суд призначив міру покарання злочинцю у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі. На даний час, вирок набуває законної сили.

Нагадаємо,  відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.