До Всесвітнього Дня протидії торгівлі людьми.

Дата: 30.07.2020 08:49

30 липня 2020 року відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений  у 2013 році.

“Торгівля людьми є серйозним злочином і грубим порушенням прав людини. Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми як у себе вдома, так і за кордоном. Всі країни світу, будь то країна походження, транзиту або призначення, страждають від торгівлі людьми.

“Торгівля людьми” означає здійснювані з метою експлуатації вербування, перевезення, передачу, приховування або одержання осіб шляхом погрози силою або її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою або безпорадним станом або наданням чи отриманням плати чи вигоди для досягнення згоди особи, яка контролює іншу особу. Експлуатація включає, як мінімум, експлуатацію проституції інших осіб або інші форми сексуальної експлуатації, примусову працюючу послугу, рабство або звичаї, подібні до рабства практики, поневолення або вилучення органів“.

Безпека людей понад усе.
Будьте обережними! Вас можуть використати торгівці людьми.

Працюй, подорожуй та навчайся БЕЗПЕЧНО!