ВІТАЄМО ТА СВЯТКУЄМО РАЗОМ!

Дата: 05.08.2020 09:01

Дорогі жителі громади!

Сьогодні відзначають День села  жителі сіл Одноробівка, Івашки, Басове та селища Одноробівка. Це – свято нашої родини, нашої сім’ї, Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади! Від імені Золочівської селищної ради, виконавчого комітету та особисто від себе щиро вітаю кожного жителя цих населених пунктів та в цілому нашу громаду, адже всі ми разом міцним ланцюжком – єдина сім’я!

У кожного села своя історія. Її коріння сягає глибини віків. Наші земляки вирощували врожаї, розвивали сільське господарство, промисловість, будували, навчали, вірили. А всіх нас об’єднує спільне.  Коли у Другу світову на нашу Батьківщину прийшов ворог, всі люди, від малого до старого, піднялися на боротьбу. І, не шкодуючи свого життя, перемогли. А сьогодні, 5 серпня, ми відзначаємо і день визволення сіл Одноробівка, Івашки, Басове та селища Одноробівка від лютого ворога.

У кожному селі є пам’ятник, обеліск чи солдатські могили.  Прихиляємося і пам’ятаємо.

Бажаю всім миру і міцного здоров’я. Докладемо всіх зусиль, щоб розквітала наша Золочівська громада, а люди жили в ній щасливо і заможно.

З великою повагою Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.