Запрошуємо громади до участі в пілотному проєкті з інклюзивного та прозорого планування відновлення та розвитку!

Дата: 26.07.2024 11:09

За підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування Japan - The Government of Japan Уряду Японії громади зможуть:

✔️оцінити потреби щодо надання основних послуг своїм мешканцям;

✔️ визначити пріоритети відновлення;

✔️ розробити План відновлення та розвитку територіальної громади або Стратегію розвитку територіальної громади, а також частину Програми комплексного відновлення територіальної громади;

✔️ провести оцінку стану організації антикорупційної роботи в громадах, а також розробити рекомендації щодо мінімізації/усунення корупційних ризиків;

✔️ посилити спроможність органів місцевого самоврядування з управління кризою, процесами розвитку та відновлення, демократичного врядування, провадження проєктів відновлення та розвитку, мобілізації ресурсів через цільові тренінгові програми;

✔️ посилити комунікаційну спроможність громад у контексті місцевого планування відновлення.

❓Як подати заявку?

Щоб взяти участь у відборі громад до пілотного проєкту просимо заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/hVk3t1vbkubwqnjB8

❓Скільки громад буде відібрано?

Для участі в проєкті буде відібрано 20 громад.

⏰ Кінцевий термін подачі заявок – 12 серпня 2024 року.

ℹ️ Ініціатива реалізовується в межах проєкту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансування уряду Японії у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури.