Новини Золочівської селищної ради

З ВИКОНКОМУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Розглянуто ряд питань щодо соціального захисту громадян, затверджено заходи з благоустрою та підтримки чистоти в населених пунктах територіальної громади, прийнято рішення про очищення лісосмуг, надано погодження фірмі «Посад» на цілодобовий режим роботи, затверджено 4 проекти, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11:43 25.04.2018

ВІДБУЛАСЯ 6 СЕСІЯ УІІІ СКЛИКАННЯ

Відбулася чергова 6 сесія Золочівської селищної ради. До порядку денного було включено 29 питань. У ході сесії затверджено 6 програм, статут та символіку територіальної громади, Положення про звання «Почесний громадянин територіальної громади Золочівської селищної ради», Положення про нагородження Почесною грамотою селищної ради та Подякою Золочівського селищного голови, внесено зміни до бюджету, розглянуто ряд земельних питань.

15:07 24.04.2018

Зустріч Золочівського селищного голови із жителями Малорогозянського старостинського округу

Відбулася робоча зустріч Золочівського селищного голови Леоніда Васильовича Канівця із жителями Малорогозянського старостинського округу. Сьогодні важливо розуміти всі проблеми кожного села та які необхідно вирішувати першочергово.

16:59 19.04.2018

Проведено семінар з соціального менеджменту, основ комунікації та моніторингу у рамках Надзвичайної кредитної програми ЄІБ для відновлення України

06.03.2018                                                                                                   Прес-реліз

16:54 26.03.2018